Ar Jums jau yra 20 metų?

Apgailestaujame, tačiau į svetainę gali patekti tik asmenys sulaukę 20 metų.

Kauno centre – unikali alaus kultūros erdvė

Pačiame Kauno centre pristatymo vakarui duris atvėrė daugiau nei penkerius metus idėjiškai brandinta "Volfas Engelman Studija". Naujojoje erdvėje bus ne tik kuriamos eksperimentinės, degustacinės, gėrimų partijos, bet ir užsiimama aludarystės bei alaus kultūros edukacija.

SKAITYTI DAUGIAU
Kauno centre – unikali alaus kultūros erdvė
DYNAMI:T ENERGY RACING TEAM “ENEOS 1006KM LENKTYNĖSE”

DYNAMI:T ENERGY RACING TEAM “ENEOS 1006KM LENKTYNĖSE”

2017 metai Dynami:t Energy komandai nebuvo patys sėkmingiausi. Nuolat gedo automobilis, iškilo įvairiausių nenumatytų kliūčių, tačiau tai nesustabdė komandos ir ji tradiciškai lipo ant nugalėtojų pakylos – šiais metais savo klasėje užėmė trečiają vietą.

Skaityti daugiau

„DANCE ANT VANDENS“

Liepos 7 dieną, radijo stotis M-1 jau trečią kartą laivu plukdė savo klausytojus.

Šį kartą prie smagaus kruizo prisijungė ir mūsų limonadas KANE‘S. Gėrimais ištroškusius vaišino ir apie limonadą pasakojo žavios Kane‘s promo panelės. Oras pasitaikė puikus, publika buvo nuotaikinga, o renginio metu buvo išdalinta net 480 gėrimo buteliukų!

Kruizo metu taip pat buvo surengtas turnyras laimėti KANE‘S riedlentei: laivo deniu reikėjo kuo išradingiau pravažiuoti riedlente. Varžovų kova buvo įnirtinga. Kaip teigė renginio vedėjai M. Stasiulis ir S. Žvirgždas – tai buvo tikras riedlentininkų suvažiavimas!

„DANCE ANT VANDENS“
VOLFAS ENGELMAN – ŽYMIAUSIUOSE KULTŪROS RENGINIUOSE

VOLFAS ENGELMAN – ŽYMIAUSIUOSE KULTŪROS RENGINIUOSE

Birželio 8-11 dienomis, Vilnius vėl kvietė į kasmetinę meno mugę ART VILNIUS.

„ArtVilnius‘17“ dalyvavo net 55 galerijos, 200 menininkų iš 20 pasaulių šalių (nuo Belgijos, Vokietijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Lietuvos iki Baltarusijos, Gruzijos, Rusijos, Italijos, Prancūzijos). Per keturias meno mugės dienas parodų ir kongresų centre „Litexpo“ apsilankė 22,5 tūkstančio lankytojų ir buvo parduota virš 200 meno kūrinių už 280 tūkst. eurų. Šie rezultatai aplenkė ir praėjusių metų statistiką.

Prie renginio, kaip ir kasmet, prisidėjo Volfas Engelman. Šiemet organizatorių ir mūsų įmonės iniciatyva buvo įsteigti „Rinktinės galerijos“ bei „Rinktinio menininko“ apdovanojimai, įteikiamos Volfas Engelman premijos.