Ar Jums jau yra 20 metų?

Apgailestaujame, tačiau į svetainę gali patekti tik asmenys sulaukę 20 metų.

Kauno centre – unikali alaus kultūros erdvė

"Kaunas turi gilias aludarystės amato tradicijas. Šiame mieste atverti išskirtines alaus dirbtuves buvo sena mūsų įmonės svajonė. Džiaugiamės, kad ji pagaliau tapo realybe. Tikiu, kad studija suteiks progą dar stipriau atsiskleisti visam aludarių kūrybiniam potencialui, o vartotojus pakvies aludarystės procesą stebėti ir pažinti iš arti", – teigė generalinis "Volfas Engelman" direktorius Marius Horbačauskas.

Mini alaus darykla turėtų būti atvira visuomenei – joje planuojama rengti ekskursijas, seminarus ir paskaitas apie alaus istoriją, gamybos procesą, vartojimo kultūrą, taip pat degustacijas, kuriose alus bus derinamas su maistu.

Kauno centre – unikali alaus kultūros erdvė
VOLFAS ENGELMAN Studija - ilgai brandinta tarptautinė iniciatyva

VOLFAS ENGELMAN Studija - ilgai brandinta tarptautinė iniciatyva

Kadangi tai visos tarptautinės "Olvi" grupės, kuriai priklauso ir "Volfas Engelman", bandomasis projektas, į jį dirbti bus kviečiami bei atvyks ir aludariai iš užsienio.
Naujai atvertos studijos išskirtinumą pabrėžė ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, pridurdamas, kad alaus daryklos demonstruojama kūrybinė drąsa saviraiškai tampa vis svarbesnė, norint sėkmingai plėtoti bet kurią gamybinę veiklą.

"Kuo toliau, tuo labiau visų mūsų gamybos įmonių sėkmę lems jų gebėjimas ieškoti ir rasti savo unikalią nišą rinkoje, suvokti ir išnaudoti savo išskirtinumą. Į studijos atidarymą žiūriu kaip į pavyzdinę erdvę ir ateities galimybę tokioms gamintojo kūrybinės išraiškos formų paieškoms. Tai, kad ji suteiks šansą aludariams improvizuoti skonių kūrybos procese, ieškoti išskirtinių, neįprastų variantų, gali padėti ne tik šiai vietai tapti unikaliai, bet ir papildyti visą gėrimų rinką įdomesniais vietinės gamybos produktais", – teigė jis.