Ar Jums jau yra 20 metų?

Apgailestaujame, tačiau į svetainę gali patekti tik asmenys sulaukę 20 metų.
DYNAMI:T ENERGY RACING TEAM “ENEOS 1006KM LENKTYNĖSE”

DYNAMI:T ENERGY RACING TEAM “ENEOS 1006KM LENKTYNĖSE”

Trumpa „Dynami:t Energy“ komandos narių statistika: Mantas Matukaitis „Eneos 1006 km“ lenktynėse dalyvavo 5 kartą, 5 kartą Palangą paliko su taure rankose. Tadui Aganauskui tai buvo 4 lenktynės. Jo sąskaitoje – 4 taurės. Aistei Antanaitytei-Matukaitei tai buvo 3 ištvermės lenktynės, jos kolekcijoje – 3 taurės. Antrus metus „Eneos 1006 km“ lenktynėse važiojantis Benediktas Sinkevičius į lentyną pasidėjo antrą trofėjų. Šiemet komanda iškovojo 3 vietą A3000 klasėje.

Statistika rodo šimtaprocentinę sėkmę. Tačiau kiek ji gali tęstis? Ypač mažo biudžeto komandai, važiuojančiai Kaune esančiose dirbtuvėse sportui ruoštu standartiniu BMW M3 automobiliu. Galiausiai sėkmė kažkada nusisuks. Ir ji nusisuko šių metų „Eneos 1006 km“ lenktynėse.

„Treniruočių metu susidūrėme su įvairiomis problemomis, ne visas jas spėjome išspręsti, važiavome su jomis. Tikėjomės, kad galėjo dar kas nors išlysti, bet išlindo viskas, kas galėjo išlysti“, - sakė Mantas Matukaitis.

PRISTATĖ NAUJAS TECHNOLOGIJAS

Nors „Dynami:t Energy“ komandai šie metai nebuvo patys sėkmingiausi, ji žiūrovams suteikė galimybę pamatyti lenktynes iš kitos, lenktynininkų perspektyvos. Komanda pirmą kartą tiesiogiai transliavo lenktynes iš automobilio vidaus, kurias stebėjo daugiau nei 2 tūkst. žiūrovų „Youtube“ interneto portale ir dar daugiau matė fragmentus organizatorių transliacijos metu.
Komandos atstovai tikina, kad gyvas vaizdas ši automobilio vidaus jiems leido geriau stebėti draugų darbą prie vairo ir reguliuoti jų tempą, o žiūrovams suteikė unikalią galimybę lenktynių metu pasėdėti automobilyje.
Tai buvo ne viena technologinė „Dynami:t Energy“ komandos naujovė lenktynių savaitgalį. Savo štabe elektros energiją jie sėmėsi iš saulės baterijų.
„Šiemet nusprendėme atkreipti dėmesį į dažniau automobilių lenktynėse užmirštamą temą - ekologiją. Kartu su mūsų partneriais „NoGrid“ aptarėme kokias priemones galima būtų įgyvendinti pačiose lenktynėse ir savo štabą aprūpinome elektros energija aprūpinome saulės elektrinėmis. Saulės modulių tiekiamos energijos pakako visai buities įrangai aprūpinti“ - kalbėjo komandos projektų vadovas Mindaugas Valiūnas, kuris komandos svečius vežiojo taip pat elektra varomu „Volkswagen E-Golf“ automobiliu.

PRISTATĖ NAUJAS TECHNOLOGIJAS