Ar Jums jau yra 20 metų?

Apgailestaujame, tačiau į svetainę gali patekti tik asmenys sulaukę 20 metų.

Naujienos

ØRN CRAFT ROSE TONIKAS

“Ørn Craft Rose” yra gaivus gėrimas, kurio grynas, subtilus ir nuostabus rožių limonado skonis pagamintas tik iš natūralių aromatų. Tonikas gaminamas be dirbtinių saldiklių.

ØRN CRAFT PINK GRAPEFRUIT TONIKAS

“Ørn Craft Pink” yra sultingas raudonųjų greipfrutų skonio gaivusis gėrimas, kuris pagamintas tik iš natūralių aromatų. Tonikas gaminamas be dirbtinių saldiklių.

SMUUTI ANANASAI KOKSAI SU AVIŽOMIS

Kokosas, ananasas ir bananas sudaro ypač egzotišką ir vasarišką derinį, kartu su obuoliu, dėl kurio gėrimas tampa dar sultingesnis ir šiek tiek rūgštus.

SMUUTI ŠALTALANKIAI MANGAI SU AVIŽOMIS

Šis vasariškas kokteilis gaminamas iš saulės spalvos vaisių ir daržovių: šaltalankių, morkų ir mangų.

DYNAMI:T COSMO CHILI SUGAR FREE

Naujas DYNAMI:T skonis – nealkoholinio kokteilio junginys su energiniu gėrimu

BELGIAN BLONDE ALE „PASAULIO SKONIAI“ NAUJIENA

Naujas „Pasaulio skonių“ kolekcijos gaminys – tikras BELGIAN BLONDE ALE - yra išskirtinis savo gamybos būdu. „Lemondrop“ apyniai praturtina šį elį jam būdingais citrusinių vaisių aromatais, fermentacijai panaudotos specialios belgiško blonde stiliaus alaus mielės, kurios aluje suformuoja ne dominuojantį, bet juntamą belgiškų prieskonių aromatą.

NON ALCO HOPPINESS PIRMASIS MŪSŲ KRAFTINIS

Non alco HOPPINESS JUICY ALE vis populiarėjančioje ir augančioje nealkoholinio alaus rinkoje. Ypač gaivus aromatas ir skonis, dėl gamyboje naudojamų natūralių greipfrutų sulčių. Vyrišką charakterį jam suteikia aromatiniai Citra apyniai. Drumstumas jo dėl sudėtyje esančių miežių, kviečių ir avižų, salyklo bei tinkamai parinktų American East Coast Ale alaus mielių.

YUZU PASSION „ALAUS LAIŠKAI“

YUZU PASSION – gamybai naudojamas trijų salyklų - kvietinio, šviesaus ir karamelinio miežinių subalansuotas derinys.

PISTACHIO MADAGASCAR „ALAUS LAIŠKAI“

Pistachio Madagascar vanilla pastry stout yra be abejonės pats „desertiškiausias“ kraftinis alus, kada nors sukurtas „Volfas Engelman Studijoje“. Jam išskirtinumą suteikia skrudintos kavos ir šokolado kilmingumas, dėl šio alaus gamyboje naudojamų keleto skirtingų salyklų ypatumų, fruktozės-gliukozės sirupas suteikia alui malonaus saldumo, o egzotiška vanilės ir pistacijų aromatų dermė, atkeliavusi iš tik tokio stiliaus alui būdingo žaliavų kompozito, padaro šį stout’ą ypatingu.

VOLFAS ENGELMAN NEALKOHOLINIS AVIEČIŲ RADLERIS

VOLFAS ENGELMAN Aviečių Radleris 0% yra natūraliai fermentuotas gėrimas, gaminamas iš nealkoholinio alaus ir aviečių bei citrinų sulčių.

VOLFAS ENGELMAN NEALKOHOLINIS GREIPFRUTŲ RADLERIS

VOLFAS ENGELMAN Greipfrutų Radleris 0% yra natūraliai fermentuotas lengvo greipfrutų skonio gėrimas, gaminamas iš nealkoholinio alaus ir greipfrutų sulčių.

VOLFAS ENGELMAN NEALKOHOLINIS PERSIKŲ RADLERIS

VOLFAS ENGELMAN Persikų Radleris 0% yra natūraliai fermentuotas persikų skonio gėrimas, gaminamas iš nealkoholinio alaus ir persikų sulčių.

MANGŲ RADLERIS VOLFAS ENGELMAN

Volfas Engelman Radleris su mangų sultimis. Gaivus alaus kokteilis su ryškiai išreikštu mangų skoniu ir aromatu.

PERSIKŲ RADLERIS VOLFAS ENGELMAN

Išraiškingą persikų skonio dominavimą šiame kokteilyje suteikia persikų sultys, o lengvas kartumas jaučiamas iš šviesaus silpno alaus, kurio sudėtyje yra 51 procentas.

GREIPFRUTŲ RADLERIS VOLFAS ENGELMAN

Greipfrutas ir šviesusis alus bene tobuliausias derinys Radleriui. Radleris su greipfrutų sultimis - tai tikras sezono hitas.

DYNAMI:T LYCHEE SPRITZ

FAST EFFECT! HIGH CAFFEINE & TAURINE! DYNAMI:T LYCHEE SPRITZ yra tarsi nealkoholinis kokteilis, kuris pagamintas sumaišius ličių vaisius su originaliu DYNAMI:T energiniu gėrimu, įpilta šlakelis vanilės ir nedidelis kiekis nealkoholinio „Bitterio“, įdėta B grupės vitaminų bei vitaminas C.