Ar Jums jau yra 20 metų?

Apgailestaujame, tačiau į svetainę gali patekti tik asmenys sulaukę 20 metų.

Pranešimai spaudai

Mūsų laikų etiketas!

2020-04-22

Dėl COVID-19 grėsmės „Volfas Engelman“ papildomai investuoja į produkcijos saugumą.

Jau daugiau nei dešimt metų, Volfas Engelman ypatingą dėmesį skiria higienai ir produktų gamybos saugai. Tačiau šiuo momentu tai itin svarbu. Mes esame pasiruošę pradėti gaminti visus gėrimus skardinėse su folija, kuri leidžia apsaugoti dangtelį nuo virusų ir bakterijų.

Skaitykite daugiau: Skaityti daugiau

Pranešimas

2020-03-23

Natūralų mineralinį vandenį Uniqa, išgaunamą iš natūralaus mineralinio vandens šaltinio Nr. 55684, esančio Gerdašių kaime, Leipalingio seniūnijoje, Druskininkų savivaldybėje gaminanti bendrovė UAB Lamate, juridinio asmens kodas 303417404, buveinės adresas Druskininkų sav., Leipalingio sen., Gerdašių k., Gerdašių g. 24C keičia pavadinimą į UAB UNIQA LT.

Keičiamas tik juridinio asmens p...
Skaityti daugiau

Kartu su Jurgiu Didžiuliu atidaryta vasaros terasa

2019-05-06

Penktadienio vakarą Kaune, „Volfas Engelman Studijos“ vasaros terasos atidaryme, Jurgis Didžiulis kolumbietiškais ritmais kvietė pasitikti šiltąjį sezoną. Stilinga ir jauki vasaros terasa greitai prisipildė žmonėmis, kurie visą vakarą mėgavosi gera muzika ir degustavo naujus gėrimus.
Vasaros terasa, kaip ir pernai, ateinančiam sezonui parengė kelias dešimtis renginių.
Tarp tokių ...
Skaityti daugiau

AB „Volfas Engelman“ įgyvendina darbuotojų profesinių kompetencijų tobulinimo projektą

2018-10-29

Siekdama įgyti konkurencinį pranašumą, būti patraukliu darbdaviu ir verslo partneriu bei užtikrinti gaminamos produkcijos kokybę, alaus bei kitų gėrimų gamybos kompanija AB „Volfas Engelman“ įgyvendina 36 mėnesių trukmės darbuotojų profesinių kompetencijų tobulinimo projektą.

2016 m. liepos 7 d. prasidėjęs projektas pavadinimu AB „Volfas Engelman“ darbuotojų profesinių kompetencijų ug...
Skaityti daugiau

„Volfas Engelman Studija“ atidarė lauko terasą kartu su „Saulės Kliošu“

2018-06-26

Saulėtą penktadienio pavakarę kauniečiams buvo pristatyta nauja stilinga erdvė laisvalaikiui. Nuo šiol vasaros dienas ir vakarus Kaune bus galima leisti „Volfas Engelman“ terasoje. Terasos atidarymo proga koncertą surengė grupė „Saulės kliošas“. Šventės metu nuskambėjo žinomiausios grupės dainos, taip pat ir šiemet „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje skambėjusi „Įkvėpk ir nepaleisk“.

<...
Skaityti daugiau

Volfas Engelman švenčia 165 metų jubiliejų

2018-05-08

Balandžio 12 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatras ir jo prieigos atrodė įspūdingai. Šioje erdvėje viena seniausių Lietuvos įmonių „Volfas Engelman“ šventė 165 metų jubiliejų. Puošni kviestinė publika žengė raudonu kilimu, dekoruotu ledo luitais ir žaluma. Per 600 svečių, kuriuos maloniai sutiko įmonės „Volfas Engelman“ vadovas Marius Horbačauskas, fotografavosi prie malonia vėsa dvelki...
Skaityti daugiau

Kauno Technologijų Universiteto studentams atsiveria išskirtinės galimybės

2018-03-01

Kauno technologijos universitetas (KTU) pasirašė partnerystės sutartį su seniausiai Lietuvoje nepertraukiamai veikiančia gamybos įmone – Kaune įsikūrusiu bravoru „Volfas Engelman“. Ši sutartis suteiks unikalią galimybę KTU maisto technologijų studentams praktikuotis vos pernai duris atvėrusiame ypač moderniame gėrimų gamybos kompetencijų centre – „Volfas Engelman Studijoje“. Į jo įrengimą įm...
Skaityti daugiau

Volfas Engelman Lietuvos pulo čempionatas

2017-11-19

„Volfas Engelman“ pasirašė sutartį su Lietuvos pulo Federacija ir tapo generaliniu čempionato, kuris vyks lapkričio 30 – gruodžio 3 dienomis, rėmėju. Čempionatas vyks Prienų arenoje ir oficialiai vadinsis „Volfas Engelman Lietuvos Pulo Čempionatas“.

„Džiaugiamės, kad pradedame partnerystę su vienais Lietuvos verslo lyderių ir drąsių minčių nestokojančiais profesionalais – „Volfas Eng...
Skaityti daugiau

Naujas limonadas padės užpildyti vaikų svajones

2017-08-14

Šios gerumo akcijos tikslas – dalis už limonado pardavimus surinktų lėšų skirti, kad vaikų dienos centrų visoje Lietuvoje būtų įsigyti ir pristatyti nauji knygos, kitą dalį, kad atitiktų norus ir dvasines idėjas, kurios vaikams pasakoja kasmetiniame vaikų projekte „Vaikų dvasios“ Augantys socialinės rizikos ir socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose.
„Labai džiaugiamės šiuo proj...
Skaityti daugiau

„VOLFAS ENGELMAN Bavarų“ – tikras vokiškas pilsneris

2017-08-14

Naujasis mūsų pilsneris atitinka visas išskirtines vokiškojo savybes. Jis šviesus, lengvas, nėra kartus, turi malonų apynių aromatą ir stiprią alaus putą. Kurdami šį produktą stengėmės išlaikyti ir istorines jo sąsajas su tarpukariu mūsų bravore virtu pilsnerio tipo alumi. Tai atspindi išlaikyti pagrindiniai etikečių dizaino principai ir, žinoma, pavadinimas, kuris tiesiogiai nurodo į pilsne...
Skaityti daugiau