ДА, Я ДОСТИГ 18-ЛЕТНЕГО ВОЗРАСТА

СОЖАЛЕЕМ, НО ТОЛЬКО ЛИЦА В ВОЗРАСТЕ 18 ЛЕТ МОГУТ ЗАЙТИ НА САЙТ.

В ЦЕНТРЕ КАУНАСА – УНИКАЛЬНОЕ ПРОСТРАНСТВО ПИВНОЙ КУЛЬТУРЫ

«Каунас обладает давними и глубокими традициями пивоварения. Открытие эксклюзивных пивных мастерских в этом городе было давней мечтой нашего предприятия. Мы рады, что она наконец стала реальностью. Верю, что студия даст возможность еще шире раскрыть весь творческий потенциал пивоваров, пригласит потребителей», - утверждает Мариус Горбачаускас, генеральный директор "Volfas Engelman".

Мини-пивоварня должна быть открыта для общественности - в ней планируются экскурсии, семинары и лекции по истории пива, процессу его производства, культуре потребления, а также дегустации, в которых пиво будет сочетаться с едой.

В ЦЕНТРЕ КАУНАСА – УНИКАЛЬНОЕ ПРОСТРАНСТВО ПИВНОЙ КУЛЬТУРЫ
VOLFAS ENGELMAN Studija - ilgai brandinta tarptautinė iniciatyva

VOLFAS ENGELMAN Studija - ilgai brandinta tarptautinė iniciatyva

Kadangi tai visos tarptautinės "Olvi" grupės, kuriai priklauso ir "Volfas Engelman", bandomasis projektas, į jį dirbti bus kviečiami bei atvyks ir aludariai iš užsienio.
Naujai atvertos studijos išskirtinumą pabrėžė ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, pridurdamas, kad alaus daryklos demonstruojama kūrybinė drąsa saviraiškai tampa vis svarbesnė, norint sėkmingai plėtoti bet kurią gamybinę veiklą.

"Kuo toliau, tuo labiau visų mūsų gamybos įmonių sėkmę lems jų gebėjimas ieškoti ir rasti savo unikalią nišą rinkoje, suvokti ir išnaudoti savo išskirtinumą. Į studijos atidarymą žiūriu kaip į pavyzdinę erdvę ir ateities galimybę tokioms gamintojo kūrybinės išraiškos formų paieškoms. Tai, kad ji suteiks šansą aludariams improvizuoti skonių kūrybos procese, ieškoti išskirtinių, neįprastų variantų, gali padėti ne tik šiai vietai tapti unikaliai, bet ir papildyti visą gėrimų rinką įdomesniais vietinės gamybos produktais", – teigė jis.