Ar Jums jau yra 20 metų?

Apgailestaujame, tačiau į svetainę gali patekti tik asmenys sulaukę 20 metų.

Slapukų pritaikymo politika Volfas Engelman interneto svetainėje

Žemiau Jūs rasite paaiškinimą apie slapukų pritaikymą VOLFAS ENGELMAN interneto svetainėje www.volfasengelman.lt.
Lankydamasis šioje interneto svetainėje, jos lankytojas sutinka išsaugoti slapukus interneto svetainės lankytojo galiniame įrenginyje ir juos toliau pritaikyti pagal slapukų pritaikymo politiką.
Kas yra slapukai ir kaip jie veikia?
Slapukai yra mažos apimties failai, siunčiami per aplankytas interneto svetaines į interneto svetainių lankytojo galinį įrenginį (pvz. kompiuterį, mobilųjį telefoną). Slapukai išsaugomi interneto naršyklės (pvz. Internet Explorer, Firefox) failų kataloge, interneto svetainės lankytojo galinio įrenginio kietajame diske. Sekantį kartą, lankantis toje pačioje interneto svetainėje, interneto naršyklė nuskaito slapuką ir pateikia informaciją atgal į interneto svetainę arba elementą, į kurį pradžioje buvo įdiegtas slapukas. Slapukai nesukelia visiškai jokios grėsmės interneto svetainės lankytojo kompiuteriui.
Kokiais slapukais naudojasi VOLFAS ENGELMAN?
Norint pagerinti interneto svetainių funkcionavimą ir palengvinti naudojimąsi jomis, interneto svetainėse naudojami šie slapukų tipai:
1. Seanso slapukai:
Tai yra laikini slapukai, kurie yra saugojami tol, kol interneto svetainės lankytojas laiko atidarytą interneto naršyklę po prieigos į interneto svetainę apsaugojimo. Seanso slapukai perduoda interneto svetainei informaciją, kurią lankytojas pasirinko praeitame puslapyje, kad būtų išvengta pakartotinio informacijos įvedimo.
2. Nuolatiniai arba pastovūs slapukai:
Tokie slapukai, apsilankius VOLFAS ENGELMAN interneto svetainėje, kaip atsitiktinė skaitmenų kombinacija yra išsaugomi lankytojo galiniame įrenginyje. Jie atpažįsta interneto lankytoją kaip konkretų vartotoją ir, jam grįžus į interneto svetainę, padeda atgaminti informaciją apie lankytoją ir anksčiau pastarojo atliktas operacijas. Slapukų saugojimo lankytojo įrenginyje laikotarpis priklausys nuo slapuko tipo.
3. Sekantys slapukai:
Šiuos slapukus VOLFAS ENGELMAN naudoja interneto svetainių lankomumo statistikai.
4. Trečiųjų šalių slapukai:
VOLFAS ENGELMAN naudoja trečiųjų šalių slapukus, pvz. Google slapukus, kad jie aptarnautų skelbimus ir komercinę reklamą ir optimizuotų rinkodaros komunikaciją. Besiskelbiančios trečiosios šalys naudoja slapukus, kurie yra išsaugomi galiniame įrenginyje, kad įvertintų skelbimų efektyvumą ir individualizuotų komercinės reklamos, demonstruojamos interneto svetainės lankytojui, turinį. Informacija, surinkta besiskelbiančiųjų trečiųjų šalių, gali apimti, pavyzdžiui, duomenis apie geografinę padėtį (gautą iš IP adreso).
Kaip sumažinti slapukų išsaugojimą ar pašalinti slapukus iš galinio įrenginio?
Jokiuose slapukuose, naudojamuose VOLFAS ENGELMAN, nėra jokių interneto svetainės lankytojo asmeninių duomenų ir jie negali būti naudojami interneto svetainės lankytojo identifikavimo tikslais. Tačiau, jei interneto svetainės lankytojas nori apriboti slapukų išsaugojimą savo galiniuose įrenginiuose ar neleisti jo arba panaikinti išsaugotus slapukus, tai galima atlikti, naudojantis interneto naršyklės nustatymais.
Informacijos pasikeitimai
VOLFAS ENGELMAN leidžiama bet kuriuo metu atlikti pakeitimus šios slapukų politikos pritaikyme. Interneto svetainės lankytojas įsipareigoja reguliariai tikrinti šio puslapio turinį, kad susipažintų su bet kokiais slapukų politikos pritaikymo atnaujinimais arba pakeitimais.