Ar Jums jau yra 20 metų?

Apgailestaujame, tačiau į svetainę gali patekti tik asmenys sulaukę 20 metų.
VOLFAS ENGELMAN ŠVENČIA 165 metų JUBILIEJŲ

VOLFAS ENGELMAN ŠVENČIA 165 metų JUBILIEJŲ

Balandžio 12 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatras ir jo prieigos atrodė įspūdingai. Šioje erdvėje viena seniausių Lietuvos įmonių „Volfas Engelman“ šventė 165 metų jubiliejų. Puošni kviestinė publika žengė raudonu kilimu, dekoruotu ledo luitais ir žaluma.

Per 600 svečių, kuriuos maloniai sutiko įmonės „Volfas Engelman“ vadovas Marius Horbačauskas, fotografavosi prie malonia vėsa dvelkiančios fotosienos, mėgavosi specialiai šiam vakarui pagamintu ir į senovinio stiliaus butelius išpilstytu gėrimu, ragavo garsiojo šokolado ir desertų meistro Ali Gadžijevo sukurto išskirtinio vakaro deserto.Pasveikinti Kaunui svarbios įmonės atvyko ūkio ministras Virgilijus Sinkevičius, Suomijos „Olvi“ grupės, kuriai priklauso „Volfas Engelman“, prezidentas Aho Lasse, būrys žinomų verslo atstovų, partnerių, ištikimų darbuotojų komanda. „Viena seniausių Lietuvos įmonių gali didžiuotis, nes ji įrašyta tarp didžiausių, seniausių, turinčių istorinę 165 metų patirtį ir vertę pasaulinių kompanijų“, – susirinkusiems į iškilmes sakė renginio vedėjas Rolandas Vilkončius.

Profesorius Alfredas Bumblauskas svečiams papasakojo ne tik įmonės įsikūrimo istoriją, bet ir apibūdino laikotarpį, kuomet „Volfas Engelman“ kūrėsi bei vystėsi, palygino alaus ir kitų prekių kainas 20-ojo amžiaus pradžioje.

Renginio metu buvo akcentuojama ne tik įdomi bendrovės „Volfas Engelman“ įsikūrimo ir veiklos istorija. Pristatytos ir jos iniciatyvos.

Neseniai lietuviška įmonė pakvietė pasaulinio garso įmones, įkurtas prieš 165 metus, suburti pasaulinį 1853 metais įkurtų įmonių klubą. Šią iniciatyvą paskleidė tarp stambiausių pasaulio kompanijų ir kovo 5-ąją pasveikino kompaniją „Steinway&Sons" su 165 metų jubiliejumi, nusiuntusi jos kolektyvui sveikinimo klipą. Lietuvių iniciatyva neliko nepastebėta. „Volfas Engelman“ vaizdo linkėjimų sulaukė iš tokių žinomų įmonių, kaip „TISSOT", „Levi Straus" ir „Steinway&Sons“.


Jubiliejų švenčianti įmonė remia ne tik daugybę kultūrinių projektų, sporto iniciatyvų. Ji taip pat įsteigė stipendijų fondą, kuris remia aukštųjų mokyklų studentus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiais mokslo metais Lietuvoje stipendijoms iš viso bus išdalinta 5 tūkst. eurų. Didesnioji dalis paramos atiteks gabiausiems Kauno technologijos universiteto studentams.

Bendrovė „Volfas Engelman“ taip pat įsteigė apovanojimus už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime. Džentelmeniškumo sąsagas yra gavę ir Arvydas Sabonis bei Robertas Javtokas. Šventės svečiams iškilmingą vakarą koncertavo violančelių trio „Dagamba“, pianistas Motiejus Bazaras, atlikėjai Ieva Prudnikovaitė ir Jeronimas Milius, būgnininkas Arvydas Jofė, grupė „Jokers“ ir Algis Šuminskas.