Amžiaus patikrinimas

Ar Jums yra 20 metų?

Įeidamas į Volfas Englman svetainę Jūs sutinkate su mūsų privartumo politika.

Asmenims iki 20 metų alkoholio gaminiai neparduodami

Socialinė atsakomybė

Volfas Engleman

Mažas ženklas - didelė apsauga

Prasidėjus karui Ukrainoje, ieškojome visų įmanomų būdų, kaip užkirsti kelią eksportui į Rusiją. Šis mažas ženklinimas ant mūsų produkcijos skardinių tapo didele apsauga ir priminimu mums visiems, ką būtina palaikyti. 

Šiuo ženklu dalinamės su visais ir kviečiame jį naudoti.

Volfas Engleman

Socialiai atsakinga įmonė

Remdamiesi savo suinteresuotųjų šalių lūkesčiais, apibrėžėme keturias atsakomybės sritis, į kurias atsižvelgdami nustatome įmonių socialinės atsakomybės tikslus ir veiklos rodiklius:

1. ATSAKINGA VERTINIMO GRANDINĖ

2. RYŠIAI SU VARTOTOJAIS

3. GERIAUSIA DARBOVIETĖ

4. VERTĖS KŪRIMAS SUINTERESUOTOSIOMS ŠALIMS

10-720x480
Volfas Engelman

MENAS IR KULTŪRA

Verslas ir kultūra privalo draugauti, bendradarbiauti, žengti koja kojon – tuo įsitikinęs bravoras „Volfas Engelman“.

Bravoras remia gausybę įvairių kultūrinių renginių ir iniciatyvų, kaip: Kauno dienos, Hanzos dienos, Pažaislio festivalis, „Operetė Kauno pilyje“, respublikinis festivalis „Lietuvos teatrų pavasaris“, Sartų žiemos lenktynės, Kuršių marių regata ir daug kitų.

Be to, įmonė “Volfas Engelman” inicijuoja įvairius meninius, kultūrinius renginius, tokius kaip: “Kauno rinktiniai”, „1410 – istorija nepamiršta“, „Iškiliausi tarpukario kauniečiai“, „Kaunas tada. Kaunas dabar“, „Holivudo rinktiniai”, siekdama prisiminti ir pagerbti Kauno miesto istoriją, iškiliausius visuomenės veikėjus.

Volfas Engelman

MOKSLAS

Įmonė “Volfas Engelman” bendradarbiaudamas su mokslo institucijomis, prisideda prie studentų ugdymo iniciatyvų.

2016 metais bendradarbiaujant su Vytauto Didžiojo universitetu, “Volfas Engelman” vedė projektą “Marketingo labaratorija”. Įmonė stengėsi perduoti savo patirtį bei suteikti studentams galimybę praktikoje pritaikyti jų kaupiamas žinias. Vienas pagrindinių šio projekto privalumų buvo tai, kad jis leido apjungti mokslą ir verslą, teoriją ir praktiką. “Visi turėjome progą įsitikinti, kad šioms sritims bendradarbiaujant galima pasiekti puikių rezultatų“,- teigė M. Matukaitis.

KTU studentams – „Volfas Engelman“ įsteigė vardo stipendiją, kuriai pinigus skyrė Suomijos „Olvi“ įmonių grupės fondas.
Suomijos „Olvi“ įmonių grupės fondas remia aukštųjų mokyklų studentus visose trijose Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. 10 000 litų suma dalinama penkiems KTU studentams. Į ją gali pretenduoti gabūs, aukštų akademinių rezultatų pasiekę jaunuoliai.

 
DSC_2024-720x479
knyga-720x575
Volfas Engelman

KNYGOS

Siekdamas prisidėti prie išsamesnės alaus istorijos analizės „Volfas Engelman“ inicijavo istorinės knygos „Nuo I. B. Volfo ir Engelmano iki „Ragučio“. Alaus daryklos istorija. 1853–2008 m.“ leidybą. Knygoje pristatomos pramoninio alaus gamybos ištakos ir istorija. Joje gausu faktų apie tai, kaip dėl besikeičiančios politinės santvarkos keitėsi įmonės pavadinimai, koks alus buvo populiariausias tarpukariu, kokią reikšmę alaus istorijoje turi Kaunas.

Knyga „Nuo I. B. Volfo ir Engelmano iki „Ragučio“. Alaus daryklos istorija 1853–2008 m.“ buvo išleista bravorui minint 155 metų jubiliejų ir pristatyta šventiniame renginyje su atgimusiu populiariausiu tarpukario alumi „Volfas Engelman“.

Netrukus pasirodė ir antroji knyga – „Volfas Engelman. Bravoro istorija nuo 1853“. Joje pateikti faktai iliustruojami šalies archyvuose aptiktais istoriniais dokumentais, senuose laikraščiuose ir žurnaluose rasta įdomia medžiaga, dar gyvų buvusių darbuotojų pasakojimais. Daug dėmesio knygoje skiriama pastariesiems dvejiems metams, per kuriuos įmonėje buvo labai daug reikšmingų pokyčių: atsigręžta į įmonės istoriją, susigrąžintas istorinis pavadinimas, aktyviai įsilieta į kultūrinį ir visuomeninį Kauno miesto, kuriame veikia alaus darykla, gyvenimą, remta per dvidešimt įvairių kultūrinių ir visuomeninių renginių, inicijuoti specialūs istoriniai ir visuomeniniai projektai, vartotojams pasiūlyta šviežio alaus.

Knygos autorės − istorikės Vilma Akmenytė-Ruzgienė ir Giedrė Milerytė.

Volfas Engelman

Kaunakiemio g. 2-1, LT-44354 Kaunas

Įmonės kodas: 133990589

PVM mok.k. LT339905811

Tel.: 324345 Fax. 321

© 2024 Web solutions P.idea,
All Rights Reserved

No products in the cart.