Ar Jums jau yra 20 metų?

Apgailestaujame, tačiau į svetainę gali patekti tik asmenys sulauke 18 metų.

Pasiekimai

pristatyta naujoji "VOLFAS ENGELMAN STUDIJA"

pristatyta naujoji "VOLFAS ENGELMAN STUDIJA"

Naujoji Volfas Engelman Studija pakvies įsitraukti į skonių improvizacijos ir kūrybos procesą.
Turėdami galimybę pamatyti, kaip alus gaminamas ar net sudalyvavę gamybos procese, vartotojai labai dažnai nustemba. Sugriūna visi mitai ir stereotipai – alus pasirodo esąs gyvas produktas, turintis unikalų gamybinį kelią, o ne industrinis gėrimas.

SKAITYTI DAUGIAU

Menas ir kultūra

Verslas ir kultūra privalo draugauti, bendradarbiauti, žengti koja kojon – tuo įsitikinęs bravoras „Volfas Engelman“.

Bravoras remia gausybę įvairių kultūrinių renginių ir iniciatyvų, kaip: Kauno dienos, Hanzos dienos, Pažaislio festivalis, „Operetė Kauno pilyje“, respublikinis festivalis „Lietuvos teatrų pavasaris“, Sartų žiemos lenktynės, Kuršių marių regata ir daug kitų.

Be to, įmonė "Volfas Engelman" inicijuoja įvairius meninius, kultūrinius renginius, tokius kaip: "Kauno rinktiniai", „1410 – istorija nepamiršta“, „Iškiliausi tarpukario kauniečiai“, „Kaunas tada. Kaunas dabar“, „Holivudo rinktiniai", siekdama prisiminti ir pagerbti Kauno miesto istoriją, iškiliausius visuomenės veikėjus.

Menas ir kultūra
Socialinė atsakomybė

Socialinė atsakomybė

Įmonės vadovai nuo pat alaus daryklos įkūrimo pradžios visada ne tik atidžiai sekė technologines naujoves, siekė, kad bravore verdamas alus vartotoją pasiektų aukščiausios kokybės, o darbuotojai turėtų kuo geresnes darbo sąlygas, bet ir rūpinosi Kauno bei visos Lietuvos gerove. Šie žmonės mecenavo visuomenines organizacijas, finansiškai rėmė studentus, mokslo institucijas, savo lėšomis prisidėjo prie kai kurių Kaune esančių Lietuvos Respublikos simboliais tapusių pastatų ir skulptūrų statybos: pavyzdžiui, Vytauto Didžiojo karo muziejaus, Vytauto Didžiojo paminklo, kuris šiandien stovi Laisvės alėjoje, o anuomet buvo pastatytas Panemunėje, ir kitų.

„Volfas Engelman“ kartu su kitais Aludarių gildijos nariais siekia naikinti nesaikingo alaus vartojimo tradicijas Lietuvoje. Vykdytos socialinė kampanijos „Už jaunimo saviraišką be alkoholio 18+“.
Taip pat, siekiant vaikų saugumo keliuose, vykdyta akcija, išdalinta 10 000 atšvaitų pradinių klasių moksleiviams ir apmokyti jauniausieji eismo dalyviai saugaus elgesio kelyje.

Dabartinis bravoras taip pat ne vienus metus remia mokslą, teatrą, muziką, įvairius festivalius, šventes. „Volfas Engelman“ vadovaujasi filosofija remti tai, kas geriausia mokslo, meno, kultūros srityse.

Mokslas

Įmonė "Volfas Engelman" bendradarbiaudamas su mokslo institucijomis, prisideda prie studentų ugdymo iniciatyvų.

2016 metais bendradarbiaujant su Vytauto Didžiojo universitetu, "Volfas Engelman" vedė projektą "Marketingo labaratorija". Įmonė stengėsi perduoti savo patirtį bei suteikti studentams galimybę praktikoje pritaikyti jų kaupiamas žinias. Vienas pagrindinių šio projekto privalumų buvo tai, kad jis leido apjungti mokslą ir verslą, teoriją ir praktiką. "Visi turėjome progą įsitikinti, kad šioms sritims bendradarbiaujant galima pasiekti puikių rezultatų“,- teigė M. Matukaitis.

KTU studentams - „Volfas Engelman“ įsteigė vardo stipendiją, kuriai pinigus skyrė Suomijos „Olvi“ įmonių grupės fondas.
Suomijos „Olvi“ įmonių grupės fondas remia aukštųjų mokyklų studentus visose trijose Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. 10 000 litų suma dalinama penkiems KTU studentams. Į ją gali pretenduoti gabūs, aukštų akademinių rezultatų pasiekę jaunuoliai.

Mokslas
Knygos

Knygos

Siekdamas prisidėti prie išsamesnės alaus istorijos analizės „Volfas Engelman“ inicijavo istorinės knygos „Nuo I. B. Volfo ir Engelmano iki „Ragučio“. Alaus daryklos istorija. 1853–2008 m.“ leidybą. Knygoje pristatomos pramoninio alaus gamybos ištakos ir istorija. Joje gausu faktų apie tai, kaip dėl besikeičiančios politinės santvarkos keitėsi įmonės pavadinimai, koks alus buvo populiariausias tarpukariu, kokią reikšmę alaus istorijoje turi Kaunas.

Knyga „Nuo I. B. Volfo ir Engelmano iki „Ragučio“. Alaus daryklos istorija 1853–2008 m.“ buvo išleista bravorui minint 155 metų jubiliejų ir pristatyta šventiniame renginyje su atgimusiu populiariausiu tarpukario alumi „Volfas Engelman“.

Netrukus pasirodė ir antroji knyga – „Volfas Engelman. Bravoro istorija nuo 1853“. Joje pateikti faktai iliustruojami šalies archyvuose aptiktais istoriniais dokumentais, senuose laikraščiuose ir žurnaluose rasta įdomia medžiaga, dar gyvų buvusių darbuotojų pasakojimais. Daug dėmesio knygoje skiriama pastariesiems dvejiems metams, per kuriuos įmonėje buvo labai daug reikšmingų pokyčių: atsigręžta į įmonės istoriją, susigrąžintas istorinis pavadinimas, aktyviai įsilieta į kultūrinį ir visuomeninį Kauno miesto, kuriame veikia alaus darykla, gyvenimą, remta per dvidešimt įvairių kultūrinių ir visuomeninių renginių, inicijuoti specialūs istoriniai ir visuomeniniai projektai, vartotojams pasiūlyta šviežio alaus.

Knygos autorės − istorikės Vilma Akmenytė-Ruzgienė ir Giedrė Milerytė.