Ar Jums jau yra 20 metų?

Apgailestaujame, tačiau į svetainę gali patekti tik asmenys sulaukę 20 metų.

Apie Galeriją

Unikali erdvė renginiams

Unikali erdvė renginiams

Volfas Engelman Galerija – viena naujausių mūsų erdvių. Ji duris atvėrė pasitinkant 170-ąjį gimtadienį 2023 metais. Visiškai nauja kultūrinė erdvė pačiame miesto centre kviečia susirinkti tiek koncertams, edukaciniams ir degustaciniams renginiams. Norisi, kad ši nauja, panoraminiais langais ir išskirtiniu vaizdu į Kauną apdovanota vieta taptų gėrimų kultūros pažinimo ir renginių vieta.
Galerijos interjero sprendimai – išskirtiniai ir, priklausomai nuo apšvietimo ar renginio tematikos, gali būti lengvai integruojami ir išnaudojami. Piešiniai ant sienos traukia akį ir suteikia žaismingumo, o stiklinių butelių siena su logotipu – atneša unikalumo ir elegancijos, vakarais tampanti patraukliausia foto sienele.

Išskirtinis interjeras

Ant sienos piešinyje atspindėti ir istorijos pėdsakai, senieji alaus daryklos logotipai, ir šių laikų detalės: jis skirtas alaus daryklos „Volfas Engelman“ 170-osioms metinėms paminėti, todėl norėjosi sujungti alaus daryklos istoriją ir pažadą, kad tradicijos bus tęsiamos ir toliau, o ši vieta išliks svarbia Kauno dalimi.
Po truputį įrenginėjama ir terasa, nuo kurios atsivers Kauno panorama. Šiltais vakarais čia tikrai bus malonu stebėti pro šalį tekantį Kauno gyvenimą ir mėgautis išskirtiniais alaus daryklos gėrimais.
Jau kurį laiką veikianti „Volfas Engelman Studija“ sulaukia išties daug dėmesio dėl rengiamų įvairių gėrimų degustacijų, atliekamų skonių eksperimentų. Naujoji „Galerija“ - tarsi šių erdvių tąsa.

Išskirtinis interjeras
Kviečiame organizuoti

Kviečiame organizuoti

„Alaus darykla nėra vien tik darytojams, tai ir bendravimo erdvė. Todėl stengiamės turėti tokias erdves, į kurias galėtų ateiti visuomenė. Studija iš tiesų yra populiari, tačiau visų norinčiųjų jau nebegalime sutalpinti, tad natūraliai ieškojome, kur galėtume priimti daugiau žmonių“, – pasakojo „Volfas Engelman“ generalinis direktorius M. Horbačauskas.
Šioje erdvėje ne tik patys organizuojame renginius, degustacines alaus ir maisto derinimo vakarienes, teminius renginius, bet kviečiame čia organizuoti mokymus, savo ar įmonės šventes, apdovanojimų ar kitus teminius renginius.

GALIME PASIŪLYTI:

300 m2 erdvę su panoraminiu vaizdu į Kauną – 150 sėdimų arba 300 stovimų vietų. Viršuje - stogo terasa, o šalia pastato - automobilių parkavimo aikštelė.
Renginio metu galime pasirūpinti viskuo: svečių maitinimu ir gėrimais; renginio įgarsinimu bei apšvietimu, visa multimedija; renginio fotografavimu bei filmavimu; kitais klausimais, susijusiais su renginiu.
Erdvė, puikiai tinkanti skirtingo formato renginiams:

• Įmonių šventėms;
• Konferencijoms, seminarams, mokymams;
• Koncertams ir kitiems kultūriniams renginiams;
• Gėrimų degustacijoms - degustacinėms vakarienėms;
• Asmeninėms šventėms;
• Verslo pietums ar vakarienėms;
• Pristatymams ar tiesiog - laidų filmavimams;

Turite klausimų ar norite rezervuoti?
Susisiekite: telefonu: +370 616 36741 arba el. paštu: studija@volfasengelman.lt;

GALIME PASIŪLYTI: